Neden Kullanmalıyım?

Neden alobulut kullanmalıyım?

alobulut sanal santral sistemlerinde , bir santralden beklediğiniz özelliklerin tamamı ve hatta çok daha fazlasını bulabilirsiniz. İhtiyacınız olan santral özellilerinin yanı sıra ip ve bulut platformlarının verdiği esneklik ile çok kolay bir şekilde merkez-şube yapısı oluşturabilir , herhangi bir ofis bağımlılığı olmadan çalışabilir ve maliyet açısından en önemlisi donanım ve lisans maliyetleri olmadan kolayca kapasite arttrımı yapabilirsiniz.

alobulut santral sistemlerinde ofis içerindeki elektrik kesintisi , donanım arızaları yada bulunduğunuz lokasyon yada bina içerindeki alt yapı çalışmalarından etkilenmeden çalışmalarınıza devam edebilir , müşterileriniz ile olan iletişiminizi aksatmadan çalışmaya devam edebilirsiniz.

alobulut ile dünyanın hangi bölgesine giderseniz gidin , internetiniz olduğu sürece ofis içerindeki bir dahili aboneye sahip olabilirsiniz. Yurtdışına çıktığınızda , Türkiye’deki sabit yada gsm hatlarını aramak için ofis dış hatlarınızı kullanarak maliyetleri çok düşürebilirsiniz. Aynı zamanda ülke içerinden size ulaşmak isteyen kişilerde ofis numaralarınız üzerinden size ulaşabilirler.

alobulut ile gelişmiş IVR seçenekleri ile sizi arayan müşterilerinize şık karşılama metinleri okutabilir ve istenilen departman yada dahililere kolayca ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Sesli mesaj servisleri ile size bırakılan mesajları dinleyebilir hatta e-posta ile gönderebilirsiniz.

alobulut ile çağrı merkezi oluşturabilir , çağrıları ve ses kayıtlarını raporlayabilir , otomatik çağrılar oluşturabilirsiniz.

alobulut ile herhangi bir dahili abonenize gelen ve yanıtlanamamış olan cevapsız çağrılarınızı da mail yoluyla bilgilendirme yaparak , çağrı kayıplarının önüne geçebilirsiniz.

alobulut sanal santralde müşteri memnuniyeti açısından artık günümüzde çok önemli olan dahili abonelerinizin ses kayıtlarını tutabilir , geriye dönük raporlamalar yapabilirsiniz.

alobulut sanal santral üzerindeki faks sunucusu özelliği ile gelen fakslarınız otomatik algılanarak , size mail olarak gönderilir , faks gönderme ihtiyacınızda ise kullanıcı dostu arayüz ile rahatça faks gönderebilirsiniz. Bu özellik ile faks cihazı olmadan ve kağıt israfı yapmadan faks işlemlerinizi rahatça yapabilirsiniz.

alobulut sanal santral sistemlerinde dahili abone yönlendirmelerini rahatlıkla yapabilirsiniz.

alobulut sanal santral ile dahili abonelerinizin ihtiyaç duyabileceği bazı ayarlamaları size ait yönetim panelinizden kolaylıkla yaparak , herhangi bir teknik servis personeline ihtiyaç duymazsınız.